ve všední dny je restaurace od 10:00 - 13:00 nekuřácká

Společenské události

Firemní akce

Chcete uspořádat večírek, výročí založení firmy, oslavu kolegových narozenin nebo jinou firemní akci a hledáte vhodný prostor? Restaurace Mikulášek je Vám plně k dispozici. Pro firemní akce Vám nabízíme naše prostory a okrasnou zahrádku. Hlavní část programu firemní akce můžete velmi snadno oživit chutným a zároveň lehkým hlavním jídlem nebo formou studeného a teplého rautu podle Vašeho přání. Není pro nás žádný problém Vám připravit firemní akci s programem vytvořeným přímo na míru speciálně pro Vás.

Firemní akce

Rauty a oslavy

Pro Vaši společnost, pro Vaše klienty nebo pro Vaši rodinnou oslavu zajistíme nádherně vypadající a chutově vynikající rauty, recepce a bankety, které překvapí a potěší nejen Vaše chuťové smysly, ale také lahodí Vašemu oku. Jídlo připravené z kvalitních surovin a profesionální obsluha zajistí, že každá Vaše realizovaná oslava bude úspěšná. Ať už pořádáte významnou akci nebo akce menšího významu pořádané pro užší okruh lidí, jsou pro nás tyto akce stejně důležité jako pro Vás. Můžete se spolehnout, že všechny Vaše akce budou přichystány profesionálně a kvalitně, přesně tak jak si představujete.

Rauty a oslavy

Svatby, křtiny, promoce

Chystá se Váš velký den nebo čeká tato radostná událost někoho ve Vaší rodině? Zařiďte si svatební oslavu v naší restauraci Mikulášek. Dle Vašich přání Vám zorganizujeme svatební oslavu s nezapomenutelnými vzpomínkami. Slavnostní oběd, raut, vynikající večeři a příjemné prostředí v duchu české tradice Vám můžeme nabídnout pro Vaši svatbu. Nebo jste ukončili zdárně svoje studium? Bude někdo z Vašich blízkých promovat? Zorganizujte oslavu promoce v naší restauraci a nechte se od nás jenom hýčkat tak, jak to máte rádi.

Svatby, křtiny, promoce